Sledovat film Gwiezdne wrota online

Přehrajte si film Gwiezdne wrota online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, pohádka, science fiction Gwiezdne wrota na !
  Trailer k filmu Gwiezdne wrota   Sledovat Gwiezdne wrota online
Žánr:
akční, dobrodružný, pohádka, science fiction
Režie:
Roland Emmerich
Hrají a postavy:
Kurt Russell (plukovník Jonathan 'Jack' O'Neil), James Spader (doktor Daniel Jackson), Alexis Cruz (Skaara), Viveca Lindforsová (Catherine Langfordová), Mili Avitalová (Sha'uri), John Diehl (nadporučík Kawalsky)
Země:
Francie, USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Americký sci-fi snímek o bráně k jiným světům, pohřbené ve stínu staroegyptských pyramid.

Vědecká expedice objevila poblíž pyramid zvláštní objekt pokrytý neznámými symboly. V přísném utajení ho začala zkoumat armáda, uběhla však dlouhá řada desetiletí, než se našel člověk, který by nápis rozluštil. Egyptolog Daniel Jackson zjistil, že znaky představují souřadnice pro cestu vesmírem na jakousi vzdálenou planetu. Padlo rozhodnutí vyslat tam průzkumnou jednotku pod velením plukovníka O'Neila. Symbol umožňující návrat na Zem ovšem na hvězdné bráně chybí, bude zřejmě teprve na místě určení. Expedice nutně potřebuje Danielovy znalosti, mladý vědec se tedy volky nevolky stává jejím členem. Nepraktický intelektuál se ocitá v prapodivném světě na úrovni staroegyptské civilizace, kde všichni lidé ve strachu otročí božskému vládci a nebezpečí číhá na každém kroku...
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.