Sledovat film Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo online

Přehrajte si film Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1167 filmů a 111 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo
  Trailer k filmu Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo   Sledovat Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Science Fiction
Režie:
George Lucas
Hrají a postavy:
Mark Hamill (Luke Skywalker), Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisherová (Princezna Leia Organa), Peter Cushing (Velký Moff Tarkin), Alec Guinness (Ben Kenobi), Anthony Daniels (See Threepio)
Země:
USA
Rok výroby:
1977
Popis:
Před dávnými lety v předaleké galaxii začíná první kapitola mýtické ságy Star Wars. Vracíme se v čase od filmu Star Wars asi tak o 30 let. Epizoda I. nám představuje ještě mladého Anakina Skywalkera-chlapce intenzivním vnímáním Síly. Ten vůbec netuší, že cesta kterou se vydává, ho přemění na krutého Dart Vadera. Moudrý starý Jedi Obiwan Kenobi, je teprve odhodlaným mladým žákem a Palpatine, známý jako zlý císař je ambiciozním senátorem v galaktické republice. Je to čas, kdy Jediové jsou ještě stále opatrovníci míru v neklidné galaxii a mladá královna musí bojovat o svobodu svého lidu. Ve stínu ale číhá hrozivá temná strana síly, která čeká na ten pravý okamžik, kdy zaútočit...
Hodnocení:
86 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 111 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski