Film Griffin a Phoenixová

Sledovat film
Griffin a Phoenixová
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Love story s dotekem tragédie je podána překvapivě vtipně a zábavně a ukazuje, že humor je součástí života za všech okolností. Životem ztrápený čerstvě rozvedený Griffin trpí nevyléčitelnou nemocí a i ty nejlepší prognózy mu dávají jen rok dva roky života. Při přednášce o smrti a umírání potká půvabnou a usměvavou mladou ženu Phoenixovou s očima plnýma života. Oba tvrdí, že na přednášku je přivedla jen náhoda, ale ve skutečnosti je umírání a smrt v jejich životech na dosah. Nezávazné schůzky se brzy mění ve vážnou známost a užívají si každou společnou chvilku, ale jen do chvíle, kdy zjistí, že toho mají společného mnohem víc - oba trpí nevyléčitelnou nemocí. S tímto faktem do jejich života vstupuje zcela nový úhel pohledu na lásku. Nic jim už nemůže zabránit uskutečnit všechny dosud nesplněné sny a přání. Chvíle absolutního štěstí a radosti se ale střídají s okamžiky smutku a zoufalství. Ale naděje umírá poslední...

Žánr: Drama, Komedie, Romantický
Režie: Ed Stone
Hrají a postavy: Amanda Peetová (Phoenix), Dermot Mulroney (Griffin), Sarah Paulsonová (Peri), Blair Brownová (Eve), Alison Elliottová (Terry), Lois Smithová (Dr. Imberman)
Scénář: John Hill
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko