Sledovat film Gremlins online

Přehrajte si film Gremlins online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1369 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Gremlins
  Trailer k filmu Gremlins   Sledovat Gremlins online
Žánr:
akční, horor, komedie, mysteriózní, sci-fi
Režie:
Joe Dante
Hrají a postavy:
Zach Galligan (Billy Peltzer), Phoebe Catesová (Kate Beringerová), Hoyt Axton (Randall Peltzer), Frances Lee McCainová (Lynn Peltzerová), Polly Hollidayová (Paní Ruby Deagleová), Glynn Turman (Roy Hanson)
Země:
USA
Rok výroby:
1984
Popis:
Stačí chvilka nedbalosti a roztomilé plyšové zvířátko se změní v bandu ohavných, krvelačných příšer s morbidním smyslem pro humor.

Jeden z divácky nejúspěšnějších filmů osmdesátých let se odehrává v čase vánočním, kdy pan Peltzer koupí v zapadlém krámku Čínské čtvrti pro svého syna Billyho neobvyklý dárek: mogwaie, malé zvířátko připomínající medvídka. Chov zvířete má však pevná pravidla. Nesmí na světlo, nesmí se namočit a nesmí se krmit po půlnoci. Všechny zákazy samozřejmě Billy, i když nevědomky, poruší a výsledkem jsou ulice plné podivných a notně škodolibých příšerek, které začnou ničit celé městečko a terorizovat jeho obyvatele. Je na Billym, aby se s pohromou vypořádal.
Hodnocení:
72 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski