Sledovat film Gregs Tagebuch - Ich war's nicht online

Přehrajte si film Gregs Tagebuch - Ich war's nicht online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1295 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Gregs Tagebuch - Ich war's nicht
  Trailer k filmu Gregs Tagebuch - Ich war's nicht   Sledovat Gregs Tagebuch - Ich war's nicht online
Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
David Bowers
Hrají a postavy:
Zachary Gordon (Greg Heffley), Steve Zahn (Frank Heffley), Robert Capron (Rowley Jefferson), Devon Bostick (Rodrick Heffley), Rachael Harrisová (Susan Heffleyová), Peyton Listová (Holly Hillsová)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2012
Popis:
Když Gregův otec synkovi pohrozí, že ho pošle do vojenské školy, pokud nepřestane tropit hlouposti, vypadá to na prázdniny pod psa! Neslavný je pro Grega hned úvod, když předstírá, že pracuje v nóbl společenském klubu, jehož členy jsou i Rowleyovi. Kempování s otcem mu na náladě také nepřidá, a aby toho nebylo málo, na scéně se objevuje nový čtyřnohý člen rodiny Heffleyových, který Gregovi v tomto zábavném filmu pro celou rodinu přichystá nejednu potíž!
Hodnocení:
63 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski