Film Grandhotel

Sledovat film
Grandhotel
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Lidi jsou jako mraky, nikdy neví, kdy se srazí a zase roztrhnou, taky je něco žene...
Hlavní postavou je třicetiletý hotelový portýr Fleischman, sympatický ztracenec, který zatím neměl holku a nikdy neopustil své rodné město. V dalších rolích uvidíme Ladislava Mrkvičku, Jaromíra Dulavu, Jaroslava Plesla a Ditu Zábranskou. Hudbu komponoval Ondříčkův dvorní skladatel Jan P. Muchow. "Příběh se odehrává ve městě Liberec a především v hotelu Ještěd. Je to okouzlující, tajuplné místo, někde mezi nebem a zemí. Já doufám, že Grandhotel bude těžko zařaditelný, zábavný a inteligentní film, s neopakovatelnou atmosférou a silným magnetismem," uvedl David Ondříček.

Žánr: Komedie
Režie: David Ondříček
Hrají a postavy: Marek Taclík (Fleischman), Klára Issová (Ilja), Jaroslav Plesl (Patka), Jaromír Dulava (Jégr), Ladislav Mrkvička (Reinhard Franz), Dita Zábranská
Scénář: Pavel Jech, Jaroslav Rudiš
Země: Česká republika
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko