Sledovat film Grandhotel online

Přehrajte si film Grandhotel HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Grandhotel na ČT2!
  Trailer k filmu Grandhotel   Sledovat Grandhotel online
Žánr:
komedie
Režie:
David Ondříček
Hrají a postavy:
Marek Taclík (Fleischman), Klára Issová (Ilja), Jaroslav Plesl (Patka), Jaromír Dulava (Jégr), Ladislav Mrkvička (Reinhard Franz), Dita Zábranská
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2006
Popis:
Lidi jsou jako mraky, nikdy neví, kdy se srazí a zase roztrhnou, taky je něco žene...

Hlavní postavou je třicetiletý hotelový portýr Fleischman, sympatický ztracenec, který zatím neměl holku a nikdy neopustil své rodné město. V dalších rolích uvidíme Ladislava Mrkvičku, Jaromíra Dulavu, Jaroslava Plesla a Ditu Zábranskou. Hudbu komponoval Ondříčkův dvorní skladatel Jan P. Muchow. "Příběh se odehrává ve městě Liberec a především v hotelu Ještěd. Je to okouzlující, tajuplné místo, někde mezi nebem a zemí. Já doufám, že Grandhotel bude těžko zařaditelný, zábavný a inteligentní film, s neopakovatelnou atmosférou a silným magnetismem," uvedl David Ondříček.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski