Sledovat film Góóól! III online

Přehrajte si film Góóól! III online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1146 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Góóól! III na !
  Trailer k filmu Góóól! III   Sledovat Góóól! III online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Andrew Morahan
Hrají a postavy:
JJ Feild (Liam Adams), Leo Gregory (Charlie Braithwaite), Kuno Becker (Santiago Munez), Nick Moran (Nick Ashworth), Kasia Smutniaková (Sophia Rossiová), Anya Lahiriová (June)
Země:
Německo
Rok výroby:
2009
Popis:
Cesta ke Světovému poháru.

Hvězda mexického fotbalového klubu Santiago Munez tu v souboji o Světový pohár FIFA stojí proti spoluhráčům ze španělského Realu Madrid a reprezentantům Anglie Charliemu Braithwaiteovi a Liamu Adamsovi. Santi chce zvítězit a pozvednout cennou trofej nad hlavu jako hold svému zemřelému otci a rodině, kterou nechal v Los Angeles a Madridu. Charlie a Liam zas od vítězství očekávají přerušení čtyřicetiletého pohárového půstu svého klubu. Na cestě k fotbalové slávě musí všichni tři překonat řadu překážek a pokušení. Největší boj ovšem musí svést se svými osobními problémy, které se znatelně podepisují na jejich výkonech na hřišti.
Hodnocení:
33 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski