Sledovat film Góóól! III online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Góóól! III
  Trailer k filmu Góóól! III   Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Andrew Morahan
Hrají a postavy:
JJ Feild (Liam Adams), Leo Gregory (Charlie Braithwaite), Kuno Becker (Santiago Munez), Nick Moran (Nick Ashworth), Kasia Smutniaková (Sophia Rossiová), Anya Lahiriová (June)
Scénář:
Mike Jefferies, Piers Ashworth
Země:
Německo
Rok výroby:
2009
Popis:
Cesta ke Světovému poháru.

Hvězda mexického fotbalového klubu Santiago Munez tu v souboji o Světový pohár FIFA stojí proti spoluhráčům ze španělského Realu Madrid a reprezentantům Anglie Charliemu Braithwaiteovi a Liamu Adamsovi. Santi chce zvítězit a pozvednout cennou trofej nad hlavu jako hold svému zemřelému otci a rodině, kterou nechal v Los Angeles a Madridu. Charlie a Liam zas od vítězství očekávají přerušení čtyřicetiletého pohárového půstu svého klubu. Na cestě k fotbalové slávě musí všichni tři překonat řadu překážek a pokušení. Největší boj ovšem musí svést se svými osobními problémy, které se znatelně podepisují na jejich výkonech na hřišti.
Hodnocení:
33 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko