Sledovat film Golfový sen online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Golfový sen
  Trailer k filmu Golfový sen   Sledovat 1433 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Bill Paxton
Hrají a postavy:
James Paxton (Mladý Harry Vardon), Tom Rack, Armand Laroche, Peter Hurley, Gregory Terlecki, Jonathan Higgins (Embry Wallis)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Režírováné Billem Paxtonem.

Golfový sen je skutečným příběhem o vítězství člověka nad nepřízní osudu. Mladý amatérský hráč golfu Francis Quimet je velmi talentovaný, bohužel však chudý. Jeho snem je dostat se mezi světové hráče golfu a být jim rovnocenným soupeřem. Mladý muž z dělnického prostředí se dostává mezi dva světy - svět chudých a svět, jenž nabízí spoustu privilegií. Jeho snaha o dosažení nepravděpodobného vítězství se může stát vzrušující ukázkou jedinečné odvahy, talentu a srdce!
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski