Sledovat film Girls United - Alles oder Nichts online

Přehrajte si film Girls United - Alles oder Nichts online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1295 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Girls United - Alles oder Nichts
  Trailer k filmu Girls United - Alles oder Nichts   Sledovat Girls United - Alles oder Nichts online
Žánr:
komedie
Režie:
Steve Rash
Hrají a postavy:
Hayden Panettiereová (Britney Allen), Solange Knowlesová (Camille), Gus Carr (Jesse), Marcy Rylanová (Winnie), Cindy Chiuová (Amber), Giovonnie Samuelsová (Kirresha)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Připravte se na ještě více zábavy, drzosti a vzrušení v téhle úplně nové komedii! Když se oblíbená Britney Allen přestěhuje z nóbl čtvrti Pacific Vista do dělnické Crenshaw Heights, jako by se z roztleskávačského nebe rázem propadla do pekla. S novými spolužáky nevychází a s hlavní roztleskávačkou místního školního týmu Camille se vyloženě nesnese. Ale pak v týmu získá místo a čeká ji prestižní souboj se svými bývalými kolegyněmi. Ty, které zvítězí, se zúčastní televizního natáčení s vycházející pěveckou hvězdou Rihannou.
Hodnocení:
56 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski