Sledovat film Girl on the Train online

Přehrajte si film Girl on the Train online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1150 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online z�hady, thriller Girl on the Train na !
  Trailer k filmu Girl on the Train   Sledovat Girl on the Train online
Žánr:
z�hady, thriller
Režie:
Tate Taylor
Hrají a postavy:
Emily Bluntová (Rachel), Haley Bennettová (Megan), Rebecca Fergusonová (Anna), Justin Theroux (Tom), Luke Evans (Scott), Edgar Ramirez (doktor Kamal Abdic)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Co viděla?

Každý den na cestě do práce jezdí Rachel Watsonová vlakem kolem města Witney. Vlak projíždí kolem svého starého domu, kde bydlí její exmanžel se svou novou manželkou Annou. O pár domů dál každý den vidí jiný manželský pár. Rachel si postupně tento pár oblíbí a sama pro sebe si je pojmenuje Jess a Jason. Zdá se, že mají dokonalý život, a Rachel jim zároveň závidí i přeje jejich štěstí. Jednoho dne, když projíždí kolem jejich domu, stane se svědkem něčeho, co od základu změní vše, co si dosud o tomto páru myslela.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski