Sledovat film Generál MacArthur online

Přehrajte si film Generál MacArthur online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1088 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online ďż˝ivotopisnďż˝, drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, historický, válečný, životopisný Generál MacArthur na !
  Trailer k filmu Generál MacArthur   Sledovat Generál MacArthur online
Žánr:
ďż˝ivotopisnďż˝, drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, historický, válečný, životopisný
Režie:
Joseph Sargent
Hrají a postavy:
Gregory Peck (Gen. Douglas MacArthur), Ivan Bonar (Lt. Gen. Richard K. Sutherland), Ward Costello (Gen. George C. Marshall), Nicolas Coster (Colonel Sidney Huff - MacArthur's aide), Marj Dusayová (paní Jean MacArthur), Ed Flanders (President Harry S. Truman)
Země:
USA
Rok výroby:
1977
Popis:
Za povinnost, čest a vlast vedl svá vojska ve válečných operacích v Tichomoří. G. Peck v životním příběhu jednoho z nejslavnějších amerických generálů.

Jeden z nejslavnějších spojeneckých generálů druhé světové války dostal ve výslužbě další armádní úkol: v elitní akademii ve West Pointu vychovávat z amerických chlapců vzorné vojáky. Vypráví kadetům příběh svého života od přepadení Pearl Harboru, příběh neoddělitelně svázaný se službou vlasti. Spolu s posluchači sledujeme vývoj války v Tichomoří až po její dvě tragické závěrečné tečky - bomby na Hirošimu a Nagasaki, s nimiž MacArthur nesouhlasil. Poté se stal okupačním velitelem Japonska. Za několik let přišla válka v Koreji. Generál měl ovšem také civilní ambice v oblasti vysoké politiky...
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski