Sledovat film Geister der Vergangenheit online

Přehrajte si film Geister der Vergangenheit online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, thriller Geister der Vergangenheit na ZDF!
  Trailer k filmu Geister der Vergangenheit   Sledovat Geister der Vergangenheit online
Žánr:
horor, thriller
Režie:
Nick Murphy
Hrají a postavy:
Rebecca Hallová (Florence Cathcartová), Dominic West (Robert Mallory), Imelda Stauntonová (Maud Hillová), Lucy Cohuová (Constance Stricklandová), John Shrapnel (Reverend Hugh Purslow), Diana Kentová (Harriet Cathcartová)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2011
Popis:
Když byla Florence ještě dítě, zemřeli jí rodiče po útoku lvů v Africe. Ona byla zachráněna jedním vesničanem. Po studiích se začíná zabývat odhalováním šarlatánství, na které nevěří. V roce 1921 přijíždí do chlapecké internátní školy, kde panuje strach kvůli duchovi, který zabil jednoho z žáků. Nejdříve vše racionálně vysvětluje, ale postupně zjišťuje, že to není tak, jak se zdá, a že ve školní budově už kdysi dávno byla.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
ZDF ZDF Archív a všechna videa pořadů televize ZDF online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.