Sledovat film Garsc dynamitu online

Přehrajte si film Garsc dynamitu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Garsc dynamitu
  Trailer k filmu Garsc dynamitu   Sledovat Garsc dynamitu online
Žánr:
akční, dobrodružný, western
Režie:
Sergio Leone
Hrají a postavy:
Rod Steiger (Juan Miranda), James Coburn (John H. Mallory), Romolo Valli (Dr. Villega), Maria Montiová (Adelita, woman in stagecoach), Rik Battaglia (Santerna), Franco Graziosi (General Huerta)
Země:
Itálie
Rok výroby:
1971
Popis:
Nenosí kolty a své nepřátele děsí účinnějším způsobem.

Juan Miranda je chladnokrevný zloděj a šéf početné rodiny, která se živí okrádáním náhodných pocestných a přepadáním dostavníků. V době, kdy kolem něho doslova "vře" mexická revoluce, zajímá se jen o to, jak rychle naplnit vlastní žaludek. Zlomyslná náhoda mu jednoho dne postaví do cesty muže, s jakým se ve svém životě ještě nikdy nesetkal: John H. Mallory jezdí na motocyklu, z ničeho a nikoho nemá strach, přímo ďábelským způsobem zachází s dynamitem a dělá jen to, co chce. Na rozdíl od všech členů své tlupy Miranda rázem pochopí, že to je ten správný člověk, který mu může pomoci splnit dlouholetý sen. Tím není nic jiného, než vykradení velké banky v městě Mesa Verde. A tak se pokusí Johna H. Malloryho pro svůj záměr získat. Ten však má naprosto odlišné plány, o nichž ale příliš nemluví. Přesto se cesty obou rozdílně uvažujících mužů spojí...
Hodnocení:
77 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski