Sledovat film Gangi Nowego Jorku online

Přehrajte si film Gangi Nowego Jorku online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1048 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi Gangi Nowego Jorku na !
  Trailer k filmu Gangi Nowego Jorku   Sledovat Gangi Nowego Jorku online
Žánr:
akční, drama, krimi
Režie:
Martin Scorsese
Hrají a postavy:
Leonardo DiCaprio (Amsterdam Vallon), Daniel Day-Lewis (Bill 'The Butcher' Cutting), Cameron Diazová (Jenny Everdeane), Jim Broadbent (William 'Boss' Tweed), John C. Reilly (Happy Jack Mulraney), Henry Thomas (Johnny Sirocco)
Země:
USA, Německo, Itálie, Velká Británie, Nizozemí
Rok výroby:
2002
Popis:
Duch Ameriky se zrodil v ulicích.

Film se odehrává v 60. letech 19. století na jihu Manhattanu. Občanská válka je v plném proudu a Amerika stojí na pokraji chaosu. Pro chudé obyvatele New Yorku to však není jediná válka - druhá se odehrává přímo v ulicích za jejich okny, ve čtvrti Five Points - jedna z nejchudších čtvrtí v celé Americe, která je sužována neustálými boji mezi znepřátelenými gangy, usilujícími o nadvládu v ulicích. Čtvrť plná bídy a zločinu, která se stala magnetem pro aktivity podsvětí. V tomto období nespoutané kriminality a korupce v nejvyšších kruzích městské správy se odehrává příběh mladého irskoamerického přistěhovalce Amsterdama Vallona. Ten se po patnáctiletém pobytu ve vězení vrací do Five Points, aby zde pomstil smrt svého otce, kterou má na svědomí mocný šéf protipřistěhovaleckého gangu William Cutting, přezdívaný Bill the Butcher. Amsterdam ví, že prvním krokem ke splnění jeho úkolu je průnik do užšího okruhu Billyho přátel. Potíže se ale stupňují, když se seznámí s tajemnou kapsářkou Jenny Everdeane...
Hodnocení:
75 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski