Sledovat film Gabriela online

Přehrajte si film Gabriela online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Gabriela na !
  Sledovat Gabriela online
Žánr:
drama
Režie:
Miroslav Josef Krňanský
Hrají a postavy:
Jindřich Plachta (Kudrna), Theodor Pištěk (Palous), Josef Gruss (Carda), Ada Dohnal (bankovní revizor), F. X. Mlejnek (pošťák), František Lašek (Coffee House Guest)
Země:
Československo
Rok výroby:
1942
Popis:
Psychologické melodrama mladé ženy, která se musí rozhodnout mezi manželem, který už ji zřejmě nemiluje a jeho bratrem, který se do ní zamiloval.

Melodramatický příběh mladé ženy, která citově strádá v manželství se slabošským, morálně labilním mužem a obdivuje jeho bratra, úspěšného dirigenta. Nejzápornější filmová postava Karla Högera z jeho milovnického období. Původní námět Vladimíra Neffa, který si po úspěchu Minulosti Jany Kosinové znovu vyzkoušel roli filmového libretisty. Osudová elegantní žena Irena Šeborová je jednou z mála filmových postav Marie Rosůlkové z let, kdy ještě nebyla osvědčenou představitelkou roztomile potrhlých babiček.

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.