Sledovat film Frona online

Přehrajte si film Frona online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1127 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Frona na !
  Sledovat Frona online
Žánr:
drama
Režie:
Jiří Krejčík
Hrají a postavy:
Hana Hegerová (Frona), Gustav Hilmar (Zobac), Július Pántik (Floris Zobac), Svetla Amortová (Team Member), Zdeňka Baldová (Bartoska), Josef Bek (Antos)
Země:
Československo
Rok výroby:
1954
Popis:
Osudy hlavní postavy, Františky Zobačové zvané Frona, totiž poznamenává nejen citová krize, ale i dobové společenské události. Mladá žena se provdala z rozumu, z touhy po lepším životě, na grunt Zobačů - nejbohatších sedláků ve vsi. Ale štěstí jí to nepřinese - zato dřinu a nadávky, občas i nějakou tu ránu. Z nešťastného manželství s Florišem Zobačem hledá Frona útočiště u svého bývalého milého Jury. Jenže je tu ještě jeden problém: na jedné straně Fronin otec, předseda nového JZD Filípek, na druhé starý Zobač, který se zuby nehty drží starých pořádků a svého gruntu. A ono "zuby nehty" zahrnuje v Zobačově případě i hodně nekalé praktiky...

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski