Sledovat film Friends With Kids online

Přehrajte si film Friends With Kids online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1313 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Friends With Kids
  Trailer k filmu Friends With Kids   Sledovat Friends With Kids online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Jennifer Westfeldtová
Hrají a postavy:
Adam Scott (Jason Fryman), Jennifer Westfeldtová (Julie Kellerová), Maya Rudolphová (Leslie), Chris O'Dowd (Alex), Kristen Wiigová (mladá dívka), Jon Hamm (Ben)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Láska. Štěstí. Děti. Vyberte dva.

Jason a Julie jsou už léta kamarádi, ale nechodí spolu. S nelibostí sledují, jak jejich nejlepší přátele, dva manželské páry, změnila svatba a narození dětí. Vyčerpání, nerudnost a ztráta smyslu pro humor. Tohle s člověkem udělá manželství? I proto Julie celkem bez váhání souhlasí s návrhem Jasona, že by spolu mohli mít dítě a dál si žili každý po svém. Když se narodí malý Joe, z obou jsou ti nejschopnější a nejvíc milující rodiče, které svět spatřil. Podařilo se jim přelstít tradiční systém? Důkaz se nebude hledat tak snadno, jak si mysleli
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski