Sledovat film Freibeuter des Todes online

Přehrajte si film Freibeuter des Todes online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodru�n�, horor, thriller Freibeuter des Todes na !
  Trailer k filmu Freibeuter des Todes   Sledovat Freibeuter des Todes online
Žánr:
dobrodru�n�, horor, thriller
Režie:
Michael Ritchie
Hrají a postavy:
Michael Caine (Blair Maynard), David Warner (John David Nau), Angela Punch McGregorová (Beth), Frank Middlemass (Windsor), Don Henderson (Rollo), Dudley Sutton (doktor Brazil)
Země:
USA
Rok výroby:
1980
Popis:
Podle předlohy Petera Benchleye, který je podepsán také pod Čelisti, vznikl v roce 1980 strhující thriller s prvky hororu.

Hlavním hrdinou příběhu je americký novinář Blair Maynard. Ve svém dosavadním životě nic závratného neprožil a po rozvodu žije jen svou prací. Možná právě proto začne pátrat po příčinách tajuplné záhady. Poblíž amerického pobřeží se začíná ztrácet jedna loď za druhou. Maynard vycítí sólokapra a společně se synem odjíždí do záhadné oblasti. Společně se ocitají v prazvláštní komunitě lidí, která si nastavila vlastní pravidla života. Život a smrti.
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski