Sledovat film Frank online

Přehrajte si film Frank online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, zďż˝hady, mysteriózní Frank na !
  Trailer k filmu Frank   Sledovat Frank online
Žánr:
drama, komedie, zďż˝hady, mysteriózní
Režie:
Leonard Abrahamson
Hrají a postavy:
Domhnall Gleeson (Jon), Moira Brooker (Jonova matka), Paul Butterworth (stará žena), Phil Kingston (DJ z rádia), Billie Traynorová (Cafe Lady), Shane O'Brien (Lucas)
Země:
Velká Británie, Irsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Nejvýraznější role Michaela Fassbendera.

Netradiční, stylově výrazná tragikomedie sleduje nadšeného, ale netalentovaného muzikanta Jona, který se ve snaze vymanit se z prostředí maloměsta a každodenní pracovní rutiny připojí k alternativní hudební skupině The Soronprfbs. Ta je ovládána excentrickým, talentovaným a citově labilním Frankem, hudebním géniem, který se skrývá za obrovskou papírovou hlavou, kterou z té vlastní nikdy nesundá. Ani to, že se krátký záskok změní v trvalou přítomnost ve skupině, ani nevraživost ostatních spoluhráčů či ztráta všech finančních prostředků Jona nepřinutí k odchodu ze skupiny.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski