Sledovat film Francouzská spojka: Dopadení online

Přehrajte si film Francouzská spojka: Dopadení online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Francouzská spojka: Dopadení
  Trailer k filmu Francouzská spojka: Dopadení   Sledovat Francouzská spojka: Dopadení online
Žánr:
Akční, Drama, Krimi
Režie:
John Frankenheimer
Hrají a postavy:
Gene Hackman (Jimmy Popeye Doyle), Fernando Rey (Alain Charnier), Bernard Fresson (Barthelemy), Philippe Léotard (Jacques), Ed Lauter (Generál Brian), Charles Millot (Miletto)
Země:
USA
Rok výroby:
1975
Popis:
Vzdorovat narkomafii jde jen ztěží, když vás naučí na kokain. G. Hackman však ví, jak na to.

Policie v Marseille dostane tip na narkotika ukrytá v zásilce ryb a prohlíží celý náklad. Do toho přijíždí z New Yorku policista Doyle, aby zde chytil drogového obchodníka Charniera,který mu v Americe uprchl. Spolupracovat má s komisařem Henrym Bárthélémyim, jenže od počátku si zrovna nepadnou do oka. Brzy je zabit i Doylův člověk a ukáže se, že Doyle tu má být vlastně jakousi návnadou na Charniera. Ten také Doyla při jedné akci zahlédne a večer je Doyle přepaden a unesen skupinou mužů. Únosci - Charnierovi muži - ho drží ve starém hotelu tři týdny a neustále mu píchají drogy, zatímco policie ho intenzivně hledá. Nakonec ho Charnier nechá úplně zdrogovaného vyhodit před policejní stanicí. Lékaři se sice podaří zachránit mu život, ale Doyle se musí léčit z drogové závislosti. Barthélémy se o něj stará. Když se Doyle po čase ze všeho dostane, uvědomí si, že byl pouhou návnadou...
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski