Sledovat film Francouzova milenka online

Přehrajte si film Francouzova milenka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Francouzova milenka na !
  Trailer k filmu Francouzova milenka   Sledovat Francouzova milenka online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Karel Reisz
Hrají a postavy:
Meryl Streepová (Sarah a Anna), Jeremy Irons (Charles a Mike), Hilton McRae (Sam), Emily Morganová (Mary), Charlotte Mitchellová (Paní Tranterová), Lynsey Baxterová (Ernestina)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1981
Popis:
Meryl Streepová je stále půvabná ve viktoriánské Anglii i v současnosti. Není divu, že Jeremy Irons propadá jejímu kouzlu tehdy i dnes...

Viktoriánská Anglie. Londýnský gentleman Charles Smithson poznal na venkově Sáru Woodruffovou, dívku se špatnou pověstí. Vykládá se o ní totiž, že podlehla svodům raněného francouzského poručíka, kterého ošetřovala, oddala se mu a on ji pak opustil. Melancholická mladá žena Charlese neodolatelně přitahuje, ačkoli je to společensky nežádoucí osoba. Jejich vztah bude mít velmi bouřlivý průběh...
Anglie současná. Filmaři natáčejí příběh Sáry a Charlese. Herci Mike a Anna, představitelé hlavních rolí, spolu navázali milostný poměr. Oba ale žijí v manželství. Budou jejich osudy podobné osudům hrdinů, které ztělesňují?
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski