Sledovat film Foter je lotor online

Přehrajte si film Foter je lotor online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1298 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Foter je lotor
  Trailer k filmu Foter je lotor   Sledovat Foter je lotor online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Jay Roach
Hrají a postavy:
Robert De Niro (Jack Byrnes), Ben Stiller (Gaylord 'Greg' Focker), Teri Polová (Pam Byrnesová), Blythe Dannerová (Dina Byrnesová), Nicole DeHuffová (Deborah Byrnesová), Jon Abrahams (Denny Byrnes)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Konečně nalezl dívku svých snů, ale pro jejího otce se stal ošklivou noční můrou

Greg Focker je až po uši zamilován do Pamely a tak když přijde svatební oznámení od dívčiny mladší sestry, je připraven poznat celou rodinu své vyvolené a požádat rodiče o ruku. Zdánlivě banální situace, kdy se obě strany snaží za každou cenu vytvořit o sobě ten nejlepší dojem. Otec Bynres, někdejší agent CIA, od přírody nedůvěřivý a podezíravý, má ovšem mnohem lepší výchozí pozici. Je na domácí půdě a zásadně mu pro jeho prvorozenou nikdo není dost dobrý. Natož hoch, který nemá kladný vztah ke kočkám, ztratil mu čtyřnohého miláčka a chtěl ho trapně nahradit jiným z útulku, je zaměstnán v nemocnici jako zdravotní "bratr", detektor lži na něj prozradil, že dobře ví, co jsou to pornofilmy a ještě ke všemu má tak směšné a nemožné příjmení. Gregovi se navíc daří skutečně mistrovsky šlapat v porcelánu a nechávat za sebou spoušť a poušť. V jednu chvíli už to vypadá, že Pam si s ním své ano nikdy neřekne.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski