Sledovat film Film týdne: Hotel Artemis online

Přehrajte si film Film týdne: Hotel Artemis online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1107 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi, sci-fi, thriller Film týdne: Hotel Artemis na !
  Trailer k filmu Film týdne: Hotel Artemis   Sledovat Film týdne: Hotel Artemis online
Žánr:
akční, krimi, sci-fi, thriller
Režie:
Drew Pearce
Hrají a postavy:
Sofia Boutellaová (Nice), Dave Batista (Everest), Sterling K. Brown (Waikiki), Jodie Fosterová (Jean Thomas / The Nurse), Jenny Slate (Morgan), Jeff Goldblum (Wolf King / Niagara)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2018
Popis:
Pravidlo č. 1: Nezabiješ jiného hosta.

Kdysi slavný Hotel Artemis v Los Angeles je, zdá se, jenom vzpomínkou. Jeho třináct pater ale. nezívá pázdnotou. Obávaný gangster zvaný Wolf King zařídil v jeho zdích ultramoderní nemocnici a financuje ji. Zařízení slouží pouze členům bohatého podsvětí. Nemocnici vede manažerka Jean Thomasová, přezdívaná Sestra. Má jednoduchá pravidla: neurážet personál, žádné zbraně a nezabíjet ostatní klienty. Když bankovní lupič přivede své zraněné parťáky a 18 milionů dolarů v klenotech, zbystří pozornost jak velký boss, tak i policie.
Hodnocení:
61 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski