Sledovat film Fidlovačka online

Přehrajte si film Fidlovačka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, muzikály Fidlovačka na !
  Sledovat Fidlovačka online
Žánr:
komedie, muzikály
Režie:
Svatopluk Innemann
Hrají a postavy:
Antonie Nedošinská (Mastílková), Slávka Tauberová (Lidunka), Růžena Šlemrová (Markyta), Jindřich Plachta (Jammerweil), Jan Marek (Kozelka, dohazovač), Josef Rovenský (Švec)
Země:
Československo
Rok výroby:
1930
Popis:
Hudební komedie podle předlohy Josefa Kajetána Tyla.

Lidunka, neteř bohaté máselnice Mastílkové, a Jeník, syn ševce Kroutila, se mají rádi. Její teta však na ni naléhá, aby si místo Jeníka vzala pana von Dudka. Lidunka napíše Dudkovi psaní, ve kterém mu dá najevo, aby na ni zapomněl. Její teta však dopis předá Jeníkovi. Dudek se nepřestává dívce dvořit a Lidunka nakonec jeho dvoření přijímá. Vše vyvrcholí na nedělní slavnosti zvané Fidlovačka, kde je odhalena pravá identita pana von Dudka a kde také slepý hudebník Mareš zazpívá píseň "Kde domov můj".

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.