Sledovat film Feuchtgebiete online

Přehrajte si film Feuchtgebiete online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, pro dospělé Feuchtgebiete na !
  Trailer k filmu Feuchtgebiete   Sledovat Feuchtgebiete online
Žánr:
drama, komedie, pro dospělé
Režie:
David Wnendt
Hrají a postavy:
Carla Juriová (Helen Memelová), Carla Juri (Helen Memelová), Peri Baumeister (sestra Valerie), Meret Beckerová (Helenina matka), Fred Aaron Blake (pacient v Rollstuhlu), Marlen Kruse (Corinna)
Země:
Německo
Rok výroby:
2013
Popis:
O čem holky nemluví.

Osmnáctiletá Helen ráda experimentuje. Zvláště v sexu. Také v oblasti hygieny má několik vlastních svérázných teorií. Své okolí šokuje upřímností a komentáři, jež by pravá dáma nikdy nevypustila z úst. Helen už je prostě taková. S kamarádkou a "pokrevní sestrou" Corinnou spiklenecky porušuje jedno společenské tabu za druhým - až do doby, než Helen skončí v nemocnici po prekérní nehodě při holení intimních partií. Ale i na nemocničním lůžku pokračuje ve své poněkud drsnější cestě za vyrovnáním s bolavými místy svého dospívání a tajně doufá, že se jí podaří usmířit své rozvedené rodiče. Spojence nalezne v ošetřovateli, kterého svou přímočarostí úplně odzbrojí. Nejtajnější aspekty ženského světa se všemi bizarnostmi a skrývanými touhami ukazuje film Vlhká místa s nevídanou otevřeností a humorem.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski