Sledovat film Felix a Rose online

Přehrajte si film Felix a Rose online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Felix a Rose
  Trailer k filmu Felix a Rose   Sledovat Felix a Rose online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Daniele Thompson
Hrají a postavy:
Juliette Binocheová (Rose), Jean Reno (Félix), Sergi López (Sergio), Scali Delpeyrat (doktor), Karine Bellyová (obsluhující Air France), Raoul Billerey (Félixův otec)
Země:
Francie, Velká Británie
Rok výroby:
2002
Popis:
Láska na druhý pohled.

Kdyby nebylo stávky na pařížském letišti, ti dva by se určitě nepotkali. Jejich životy i povahy jsou totálně odlišné. Ona utíká od muže, o kterém si myslí, že ho už nemiluje. On utíká za ženou, o které si myslí, že ji stále miluje. On má letět první třídou z New Yorku do Mnichova. Ona má "last minute" letenku do Mexika. On je na pokraji nervového zhroucení, ale stále si to nehodlá to připustit. Ona si poprvé uvědomuje, že její dosavadní život byl omyl. Ona je upovídaná, nepřehlédnutelná a nepřeslechnutelná. On je diskrétní, mlčenlivý a uzavřený. Felix a Rose se k sobě absolutně nehodí! Přesto spolu stráví noc.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski