Sledovat film Fatalna namietnosc online

Přehrajte si film Fatalna namietnosc HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Fatalna namietnosc na TVP2!
  Trailer k filmu Fatalna namietnosc   Sledovat Fatalna namietnosc online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Jon Avnet
Hrají a postavy:
Richard Gere (Jack Moore), Ling Baiová (Shen Yuelinová), Bradley Whitford (Bob Ghery), Byron Mann (Lin Dan), Peter Donat (David McAndrews), Robert Stanton (Ed Pratt)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Utrpení pro ty, kteří vzdorují systému!

Američan ocitající se v současné Číně má být potrestán za největší zločin ... svou nevinu. Skvělý americký právník Jack Moore, jenž má uzavřít velký obchodní kontrakt s Čínou, je na vrcholu blaha. Avšak jeho euforie brzy pomíjí poté, co stráví noc s krásnou ženou ... a je následně obviněn z její brutální vraždy. Vydán na milost a nemilost přísnému čínskému soudnímu systému je Jack náhle úplně sám ... s výjimkou soudem přidělené obhájkyně, jež slouží právnímu systému své země. Avšak poté, co ji vyšetřování případu přivede blíž k pravdě, je nucena uvěřit v jeho nevinu. A navzdory soudu a své zemi se k němu připojuje ve strhujícím zápase o nalezení skutečného vraha, ve kterém riskují své životy!
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
TVP2 TVP2 Archív a všechna videa pořadů televize TVP2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski