Film Fantastická 4 a Silver Surfer

Sledovat film
Fantastická 4 a Silver Surfer
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Připravte se na další fantastické dobrodružství.
Ve filmu Fantastická čtyřka a Silver Surfer čeká čtveřici superhrdinů dosud nejtěžší protivník - tajemný posel Silver Surfer, který přiletěl z hlubin vesmíru, aby naši planetu připravil na její zánik. Zatímco křižuje celý svět a zanechává za sebou spoušť, musí Reed, Sue, Johnny a Ben odhalit jeho velké tajemství a zvrátit situaci dříve, než se stane zcela beznadějnou. Fantastická čtyřka a Silver Surfer je pokračováním hraného filmu, založeného na jednom z nejslavnějších komiksů všech dob. Hlavním posláním čtyř superhrdinů, kteří mají centrálu ve slavné newyorské Baxter Building, je pomáhat světu a ochraňovat jej před zlem. Ve filmu Fantastická čtyřka a Silver Surfer se filmařům podařil rozšířit záběr prvního dílu a obohatit jej o nové postavy a nová dobrodružství. "Na scénu tentokrát přichází nová postava, která patří k nejúžasnějším komiksovým hrdinům všech dob. Zvedli jsme laťku v oblasti kaskadérských kousků, akce i počítačově renderovaných postav," říká režisér Tim Story.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Science Fiction
Režie: Tim Story
Hrají a postavy: Ioan Gruffudd (Reed Richards/pan Fantastický), Jessica Albaová (Susan Stormová/neviditelná žena), Chris Evans (Johnny Storm/lidská pochodeň), Michael Chiklis (Ben Grimm/věc), Julian McMahon, Kerry Washingtonová (Alicia Mastersová)
Scénář: Don Payne, John Turman, Mark Frost, Stan Lee, Jack Kirby
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 57 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko