Sledovat film Fantastická 4 a Silver Surfer online

Přehrajte si film Fantastická 4 a Silver Surfer online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, science fiction Fantastická 4 a Silver Surfer na !
  Trailer k filmu Fantastická 4 a Silver Surfer   Sledovat Fantastická 4 a Silver Surfer online
Žánr:
akční, dobrodružný, science fiction
Režie:
Tim Story
Hrají a postavy:
Ioan Gruffudd (Reed Richards/pan Fantastický), Jessica Albaová (Susan Stormová/neviditelná žena), Chris Evans (Johnny Storm/lidská pochodeň), Michael Chiklis (Ben Grimm/věc), Julian McMahon, Kerry Washingtonová (Alicia Mastersová)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Připravte se na další fantastické dobrodružství.

Ve filmu Fantastická čtyřka a Silver Surfer čeká čtveřici superhrdinů dosud nejtěžší protivník - tajemný posel Silver Surfer, který přiletěl z hlubin vesmíru, aby naši planetu připravil na její zánik. Zatímco křižuje celý svět a zanechává za sebou spoušť, musí Reed, Sue, Johnny a Ben odhalit jeho velké tajemství a zvrátit situaci dříve, než se stane zcela beznadějnou. Fantastická čtyřka a Silver Surfer je pokračováním hraného filmu, založeného na jednom z nejslavnějších komiksů všech dob. Hlavním posláním čtyř superhrdinů, kteří mají centrálu ve slavné newyorské Baxter Building, je pomáhat světu a ochraňovat jej před zlem. Ve filmu Fantastická čtyřka a Silver Surfer se filmařům podařil rozšířit záběr prvního dílu a obohatit jej o nové postavy a nová dobrodružství. "Na scénu tentokrát přichází nová postava, která patří k nejúžasnějším komiksovým hrdinům všech dob. Zvedli jsme laťku v oblasti kaskadérských kousků, akce i počítačově renderovaných postav," říká režisér Tim Story.
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.