Sledovat film Fanaticky zamilován online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Fanaticky zamilován
  Trailer k filmu Fanaticky zamilován   Sledovat 1303 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Bobby Farrelly, Peter Farrelly
Hrají a postavy:
Drew Barrymoreová (Lindsey Meeksová), Jimmy Fallon (Ben), Jason Spevack (Ben v roce 1980), Jack Kehler (Al), Scott Severance (Artie), Jessamy Finetová (Theresa)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Když věčně upracovaná Lindsey Meeks potkává šarmantního a uvolněného Bena Wrightmana, zdá se jí milý a okouzlující. Oba se dávají dohromady a celou zimu spolu tráví každou volnou hodinu. Ale s blížícím se létem Lindsey objevuje Benovu posedlost týmem Boston Red Sox. Všechno se zdá dokonalé až do chvíle, kdy to s nimi začne jít z kopce. Film byl natočen podle knihy Nicka Hornbyho "Fotbalová horečka".
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski