Sledovat film Fakulta online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Fakulta
  Trailer k filmu Fakulta   Sledovat 1327 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Horor, Komedie, Science Fiction
Režie:
Robert Rodriguez
Hrají a postavy:
Jordana Brewsterová (Delilah Profittová), Clea DuVallová (Stokely), Laura Harrisová (Marybeth Louise Hutchinsonová), Josh Hartnett (Zeke), Shawn Hatosy (Stan), Salma Hayeková (Sestra Harperová)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Studenti herringtonské střední vždycky považovali své učitele za podivné tvory z jiné planety. Ani netušili, jak blízko jsou pravdě.

Znáte pocit, kdy ve vzduchu visí cosi hrozivého, cizí oči vás pozorují, ale nikoho nevidíte? Úplně stejně jsou na tom studenti Herringtonské střední školy. Zlověstná atmosféra, čišící z učitelského sboru, se stupňuje a podivné chování se projevuje i u prvních studentů...
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski