Sledovat film Fair Game - Nichts ist gefährlicher als die Wahrheit online

Přehrajte si film Fair Game - Nichts ist gefährlicher als die Wahrheit online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1134 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, životopisný, drama, thriller Fair Game - Nichts ist gefährlicher als die Wahrheit na !
  Trailer k filmu Fair Game - Nichts ist gefährlicher als die Wahrheit   Sledovat Fair Game - Nichts ist gefährlicher als die Wahrheit online
Žánr:
akční, životopisný, drama, thriller
Režie:
Doug Liman
Hrají a postavy:
Naomi Wattsová (Valerie Plameová), Sonya Davison (Chanel Suit), Vanessa Chong (Tabir Secretary #1), Anand Tiwari (Hafiz), Stephanie Chai (Tabir Secretary #2), Sean Penn (Joseph Wilson)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Naomi Watts jako agentka, matka a snadná oběť politické moci.

Valerie pracuje jako vysoký důstojník CIA v oddělení proti šíření jaderných zbraní. Během vyšetřování irácké zbrojní strategie zjišťuje, že navzdory přesvědčení vlády USA nemá Irák program na výrobu jaderných zbraní. Valeriin manžel Joe je mezitím vyslán do Afriky, aby ověřil pravdivost dohadů o prodeji obohaceného uranu do Iráku. Žádné podezřelé obchodování však neodhalí a o výsledku své mise píše článek do The New York Times. Jeho zjištění však rozpoutá vlnu diskuzí a kontroverze. Brzy nato je důležitými novináři odhalena Valeriina utajovaná identita. Jde o pouhou náhodu, nebo je to dobře promyšlený tah proti jejímu manželovi? Po úniku informací se Valeriina kariéra i manželství začínají hroutit. Rodiče i přátelé jsou pobouřeni, objevují se anonymní výhružné dopisy, firma jejího manžela se dostává do problémů. Valerie - manželka, matka a bezúhonná důstojnice sloužící vládě 18 let - se nyní snaží zachránit svou reputaci, kariéru i manželství.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski