Sledovat film Facet na miare online

Přehrajte si film Facet na miare online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Facet na miare na !
  Trailer k filmu Facet na miare   Sledovat Facet na miare online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Laurent Tirard
Hrají a postavy:
Jean Dujardin (Constable), Virginie Efira (Constable), Cédric Kahn (Aneta), Stéphanie Papanian (Coralie, l'assistante de Diane et Bruno), César Domboy (Benji), Edmonde Franchiová (Monique, la femme de ménage)
Země:
Francie
Rok výroby:
2016
Popis:
Láska kvete v každé výšce.

Diane je krásná žena s vysokým pracovním postavením. Pracuje v renomované právnické firmě, má vynikající smysl pro humor a je zkrátka ženou, za kterou se každý chlap otočí. Diane právě prošla nešťastným manželstvím a rozvodem, ale je opět připravena najít muže svých snů. Existuje však něco takového jako náhoda anebo osud? Asi ne! Jednoho večera Diane zazvoní domácí telefon a ona přijme hovor od jistého Alexandra, tajemného muže, který našel její mobil. Alexandr je zdvořilý, šarmantní a vtipný jako i bohatý. Již během telefonního hovoru mezi nimi přeskočí jiskra a téměř okamžitě si dohodnou rande. Diane podlehla kouzlu Alexanderova hlasu a sní o tom, jak asi vypadá ve skutečnosti. Jak už to ale bývá, představy jsou někdy lepší než skutečnost a jejich setkání nedopadne úplně podle Dianiných očekávání…
Hodnocení:
64 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski