Film Extrakt

Sledovat film
Extrakt
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Zdá se, že se všechno vyvíjí správným směrem. Joelova firma získává výtažky z rostlin, dobře se rozjíždí a vypadá to, že peníze jsou za rohem. Ale jak známo, neštěstí nechodí samo: zaměstnanec se vážně zranil, manželka je nevěrná a další problémy se na Joela postupně valí jeden za druhým. Jeho plán zajištěného a klidného života s prospívající firmou se pomalu rozpadá a Joel musí něco podniknout.

Žánr: Komedie
Režie: Mike Judge
Hrají a postavy: Jason Bateman (Joel), Mila Kunisová (Cindy), Kristen Wiigová (Suzie), Ben Affleck (Dean), J.K. Simmons, Clifton Collins Jr. (Step)
Scénář: Mike Judge
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko