Sledovat film Eva a ohnivý kůň online

Přehrajte si film Eva a ohnivý kůň online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1089 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Eva a ohnivý kůň
  Trailer k filmu Eva a ohnivý kůň   Sledovat Eva a ohnivý kůň online
Žánr:
Drama
Režie:
Julia Kwan
Hrají a postavy:
Vivian Wuová (Frank), Lester Chit-Man Chan (Karena Engová), Hollie Lová (Eve Engová), Phoebe Kutová (Sally), Jessica Amleeová (Pan Wicker), Herb Beaverstone (Pan Parker)
Země:
Kanada
Rok výroby:
2005
Popis:
Devítiletá Eve se narodila čínským rodičům žijícím v Kanadě v roce 1966. To byl rok ohnivého koně, v němž se podle tradice rodí děti přinášející starosti. Eve je děvčátko s velkou fantazií. Do jejího bezstarostného dětství nečekaně zasáhnou smutné události, s nimiž se musí nějak vyrovnat. Zmatek v hlavě jí působí i náhlé zaujetí katolickou vírou, jíž ještě více podléhá její sestřička Karen. Občas se dívence zdá, jak Ježíš tančí s Buddhou... Křehký příběh se odehrává v polovině sedmdesátých let na prosluněném předměstí Vancouveru a z dětského pohledu vypovídá o životě čínské komunity. V roli maminky obou dívek se objevuje známá herečka Vivian Wu. V komorním poetickém celovečerním debutu vychází scenáristka a režisérka Julia Kwanová zčásti z vlastních vzpomínek.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski