Sledovat film Erdbeben online

Přehrajte si film Erdbeben online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, thriller Erdbeben na ZDF!
  Trailer k filmu Erdbeben   Sledovat Erdbeben online
Žánr:
akční, drama, thriller
Režie:
Mark Robson
Hrají a postavy:
Charlton Heston (Stewart Graff), Ava Gardnerová (Remy Royce-Graffová), George Kennedy (Sgt. Lew Slade), Lorne Greene (Sam Royce), Genevieve Bujoldová (Denise Marshallová), Genevičve Bujoldová (Denise Marshall)
Země:
USA
Rok výroby:
1974
Popis:
ZEMĚTŘESENÍ katastrofálních rozměrů rozpárá Jižní Kalifornii napříč. Los Angeles je srovnáno se zemí. Životy jeho obyvatel se změní jednou provždy. Superhvězdné obsazení v čele s Charlesem Hestonem v roli Stewarta Graffa, stavebního inženýra, který tu žije se svou bohatou manželkou Remy. George Kennedy představuje Lew Slada, drsného policistu, jež se snaží uhlídat pořádek ve zdevastovaném městě. lorne Greene hraje Sama Royce, majitele stavební společnosti uvězněného ve vlastní budově. Ve filmu ZEMĚTŘESENÍ se také setkáte s Genevieve Bujold, Marjoe Gotnerem, Lloydem Nolanem, Barry Sullivanem, Victoriou Principal a Richardem Rowntree. Film ZEMĚTŘESENÍ obsahuje jedny z nejúžasnějších speciálních efektů, které se kdy na filmovém plátně objevily.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
ZDF ZDF Archív a všechna videa pořadů televize ZDF online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski