Sledovat film Erdbeben in New York online

Přehrajte si film Erdbeben in New York online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Erdbeben in New York online
Žánr:
thriller, tragedie
Režie:
Terry Ingram
Hrají:
Greg Evigan (Detektiv John Rykker), Melissa Sue Andersonová (Dr. Marilyn Blakeová), Cynthia Gibbová (Laura Rykkerová), Michael Moriarty (Kapitán Stenning), Götz Otto (Detektiv Eric Steadman), Michael Sarrazin (Dr. Robert Trask)
Země:
Kanada
Rok výroby:
1998
Popis:
Může přijít i tam, kde ho nikdo nečeká.

Při zemětřesení v Los Angeles přišel v roce 1994 o život nejmladší syn kriminalisty Johna Rykkera. Jeho žena Laura jej naléhavě žádá, aby se vrátili do jejího rodného New Yorku. Po čtyřech letech chce Laura svému muži sdělit, že je opět těhotná. Přeruší ji však telefonát - velmi nebezpečný masový vrah Mallik, po němž Rykker již dlouho bezvýsledně pátrá, byl spatřen v jednom kostele v Brooklynu. Ještě než se John vydá po jeho stopách, odveze svého staršího syna do školy a stejně tak jako Laura dceru, když se najednou celý New York začíná otřásat...
Hodnocení:
48 %
Sledujte na:
ARD

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.