Sledovat film Enigma online

Přehrajte si film Enigma online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online romantický, thriller Enigma na !
  Trailer k filmu Enigma   Sledovat Enigma online
Žánr:
romantický, thriller
Režie:
Michael Apted
Hrají a postavy:
Dougray Scott (Tom Jericho), Kate Winsletová (Hester Wallaceová), Saffron Burrowsová (Claire Romillyová), Jeremy Northam (Wigram), Nikolaj Coster-Waldau (Pukowski), Tom Hollander (Logie)
Země:
Německo, Velká Británie, USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Němci změnili šifrovací kódy a konvoje lodí v severním Atlantiku jsou v ohrožení.

V březnu 1943 jsou britští kryptoanalytikové v Bletchey Parku, britské přísně utajené Station X, vystaveni hrůznému snu: nacistické ponorky nečekaně změnily kód, kterým komunikují s německým nejvyšším velením. Bitva o Atlantik dostává nové rozměry. Spojenecká obchodní loď pluje napříč Atlantikem, 10.000 cestujících a životně důležité zásoby jsou v ohrožení. V zoufalé snaze zachránit situaci, povolávají vedoucí činitelé na pomoc Toma Jericha, brilantního mladého matematika a kryptoanalytika, který je na zdravotní dovolené. Propuká horečné úsilí o rozluštění ponorkového kódu. Jericho však musí v soukromí řešit další záhadu: Claire, žena kterou miluje, je unesena z Bletchley Parku právě ve chvíli, kdy vedoucí činitelé pojmou podezření, že v Parku je špión... Aby přišel oběma záhadám na kloub, požádal o pomoc Hester, nejlepší Claiřinu přítelkyni. Spolu postupují o krok v předstihu před zpravodajskými službami a zkoumají záhadný život Claire. Dospějí k závěru, který odhalí mezinárodní a osobní zrady.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski