Film Ene bene

Sledovat film
Ene bene
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Intimní komedie o nepodstatných věcech, které se stávají podstatnými a naopak
Ve stylu formanovského humoru Nové vlny 60. let se na pozadí místních voleb v malém městě rozehrává absurdní komedie, ve které se mimo jiné vysokoškolačka Jana konečně rozhodne přiznat, že nerozumí ani Jamesu Joyceovi, ani rodinným závazkům svého ženatého milence-profesora, její rodiče roupoutají důmyslnou partyzánskou válku o volební preference, a učitelka Laskoňová s podnikatelem Kittnarem se shodnou na tom, že láska je Mannon...

Žánr: Drama, Komedie
Režie: Alice Nellis
Hrají a postavy: Iva Janžurová (Helena Zachová), Leoš Suchařípa (Jan Zach), Theodora Remundová (Jana Zachová), Eva Holubová (Kveta Laskonová), Vladimír Javorský (Pavel Kittnar), Martina Musilová (Jirina Krcková)
Scénář: Alice Nellis
Země: Česká republika
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko