Sledovat film Empire State online

Přehrajte si film Empire State online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Empire State online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Dito Montiel
Hrají:
Liam Hemsworth (Chris), Michael Angarano (Eddie), The Rock (detektiv Ransome), Paul Ben-Victor (Tommy), Jerry Ferrara (Jimmy the Greek), Greg Vrotsos (Mike Dimitriu)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Snímek natočený podle skutečných událostí z 80. let minulého století vypráví příběh Chrise Potamitise, řeckého imigranta pracujícího jako ochranka ve velké automobilové společnosti, kterého jeho násilnický kamarád Eddie přesvědčí, aby společně Chrisova zaměstnavatele okradli. Když se dvojici po sérii neúspěšných pokusů a komických přešlapů podaří bez jakéhokoli plánu ukořistit největší lup v amerických dějinách, FBI má jasno. Loupež provedl některý z protřelých newyorských rodinných klanů. O to větší překvapení čeká na policii i obyvatele města, když se provalí, že za vším stojí natvrdlý řecký umývač nádobí.
Hodnocení:
51 %
Sledujte na:
Kino Barrandov

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.