Sledovat film Emilie Richards: Nikdy nevěř svému zeti online

Přehrajte si film Emilie Richards: Nikdy nevěř svému zeti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1431 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Emilie Richards: Nikdy nevěř svému zeti
  Sledovat Emilie Richards: Nikdy nevěř svému zeti online
Žánr:
Komedie, Romantická komedie
Režie:
Michael Kreihsl
Hrají a postavy:
Walter Sittler (Gerhard König), Teresa Harderová (Claudia König), Jana Klingeová (Lara König), Arne Lenk (Chris Vollmer), Isolde Barthová (Baronin Vollmer), Johann Adam Oest (Baron Vollmer)
Země:
Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Jako otec vždy věřil v perfektní rodinu. Proto vůbec není nadšen ze snoubence své dcery.

Film zpracovává s lehkým humorem téma rodinných vztahů. Dospělá dcera právníka a psycholožky, vysokoškolačka Lara, seznamuje rodiče se svým nastávajícím, milovaným Krisem. Jejich krátká, avšak vážná známost začala na demonstraci proti globalizaci, kde se Kris zastal Lary proti policistům. Toto osudové setkání dvou mladých lidí však s nepříliš velkou radostí přijímá Lařin otec, Gerard, který se jakožto padesátník hrozí ztráty své jediné dcery a vytvoření její nové vlastní rodiny. Gerard, který se zabývá trestním právem, se snaží po ne zrovna vydařeném prvním setkání se svým nastávajícím zeťem vypátrat Krisovu pravou totožnost a uvést ho tak na seznam kriminálníků, aby ho tak jeho dcera opustila. Otec však přijde na to, že Kris vůbec nepatří k živlům s násilnickými sklony, pochází totiž ze šlechtické rodiny, proti které rebeluje. Laru toto zjištění pobouří, nakonec se však vrací ke své lásce a obojí rodiče jsou spokojeni - i když svému zeťovi jen tak něco neuvěří!
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski