Sledovat film Elvált nők klubja online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Elvált nők klubja
  Trailer k filmu Elvált nők klubja   Sledovat 1421 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Hugh Wilson
Hrají a postavy:
Bette Midlerová (Brenda Morelli Cushmanová), Goldie Hawnová (Elise Eliot Atchisonová), Diane Keatonová (Annie MacDuggan Paradisová), Maggie Smithová (Gunilla Garson Goldbergová), Dan Hedaya (Morton Cushman), Sarah Jessica Parkerová (Shelly Stewartová)
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Americká filmová komedie o trojici opuštěných manželek a jejich svérázné pomstě nevěrným partnerům.

Bývalé spolužačky Elise, Brenda a Annie se setkávají po letech na pohřbu další přítelkyně Cynthie, která spáchala sebevraždu. Kamarádky zjistí, že je pojí společný osud: jejich manželé je ve středním věku opustili a našli si nové partnerky. Všechny tři přítelkyně dostanou dopisy od Cynthie (psala je před svou smrtí), kde je nabádá, aby držely pohromadě. Trojice se sejde v restauraci a domluví se na společném postupu vůči zrádným partnerům. Napnou veškeré síly, aby své předsevzetí dotáhly až do konce, kdy jim jde i o pomoc podobně postiženým manželkám. Svůj záměr mají hrdinky ulehčený tím, že proti nim stojí slabí muži, ovládaní hlavně chtíčem, spojeným s přicházející "druhou mízou"...
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko