Sledovat film Ein irrer Typ online

Přehrajte si film Ein irrer Typ online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, romantický Ein irrer Typ na !
  Trailer k filmu Ein irrer Typ   Sledovat Ein irrer Typ online
Žánr:
akční, komedie, romantický
Režie:
Claude Zidi
Hrají a postavy:
Jean-Paul Belmondo (Mike Gaucher et Bruno Ferrari), Raquel Welchová (Jane Gardner), Dany Savalová (Doris), Raymond Gérôme (Le comte de Saint-Prix), Jane Birkinová (La vedette féminine), Johnny Hallyday (La vedette masculine)
Země:
Francie
Rok výroby:
1977
Popis:
Francouzská filmová komedie o potížích odvážného kaskadéra s tíživou finanční situací, svéhlavou snoubenkou a zženštilým hercem, kterého má zastupovat.

Kaskadér Michel Gaucher, pro své nevypočitatelné a neurvalé kousky i častou animaci zvaný Zvíře, má před svatbou se svou kolegyní Jane Gardnerovou. Nehoda při společném výstupu nejen zmaří sňatek a přivede oba do nemocnice, ale navíc způsobí mezi snoubenci vážnou roztržku. Michelovi se pracovní nabídky nijak nehrnou, a tak přežívá díky invalidnímu důchodu, schopen kdykoli zahrát dementního invalidního otce mnoha dětí s těhotnou manželkou vypůjčenou ze sousedství. Situace se změní, když homosexuální hvězda Bruno Ferrari, která začíná natáčet akční film, potřebuje pro nebezpečné scény dubléra a Michel ideálně odpovídá podobou. Michel usiluje o lásku Jane a přemluví ji, aby mu byla ve filmu kaskadérskou partnerkou. Zviklané Jane však nadbíhá režisér Sergio Campanes i vzdálený příbuzný hrabě Saint Prix, který s ní plánuje svatbu...
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.