Sledovat film Effi Briestová online

Přehrajte si film Effi Briestová online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Effi Briestová na !
  Trailer k filmu Effi Briestová   Sledovat Effi Briestová online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Hermine Huntgeburthová
Hrají a postavy:
Julia Jentschová (Effi Briestová), Heike Warmuth (Hulda), Mirko Lang (Dagobert von Briest), Ludwig Blochberger (Leutnant Nienkerken), Sebastian Koch (Geert von Instetten), Thomas Thieme (pan von Briest)
Země:
Německo
Rok výroby:
2009
Popis:
Effi Briestová, svobodomyslná sedmnáctiletá dívka, se na naléhání rodičů provdala za barona von Innstettena, muže o téměř 20 let staršího, který kdysi býval obdivovatelem její matky. Domluvenou svatbou začíná Effiin stereotypní život daleko od domova. Innstetten je plně zaměstnán svou politickou kariérou a ospalé umělecké městečko Kessin na pobřeží Baltského moře nenabízí mnoho příležitostí k rozptýlení. Pak ale do města přijíždí major Crampas, jeden z armádních přátel jejího manžela, a hlavně šarmantní svůdce žen. Mezi ním a Effi se brzy rozhoří vášnivá milostná aféra a Effi konečně poznává, co je opravdová láska. Romance je však stojí vysokou cenu: Crampase dokonce tu nejvyšší. Effi se naopak vypořádává se všemi důsledky svých rozhodnutí a začíná novou životní kapitolu...
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski