Sledovat film Dziewczyny z kalendarza online

Přehrajte si film Dziewczyny z kalendarza online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Dziewczyny z kalendarza na Polsat!
  Trailer k filmu Dziewczyny z kalendarza   Sledovat Dziewczyny z kalendarza online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Nigel Cole
Hrají a postavy:
Helen Mirrenová (Chris), Julie Waltersová (Annie), John Alderton (John), Linda Bassettová (Cora), Annette Crosbieová (Jessie), Philip Glenister (Lawrence)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Dvanáct svérázných členek váženého dobročinného spolku hledá nové možnosti, jak získat peníze na charitu. Tradičním zdrojem příjmů je každoroční kalendář spolku, ale tentokrát by ho chtěly udělat trochu jinak. Nechtějí se sice vzdát tradičních fotografií, ale konečnou podobu kalendáře všechny doslova šokují. Mezi pečenými dobrotami, jablečnými štrúdly a naaranžovanými květinami totiž ženy pózují - jak je pánbůh stvořil! Tenhle laskavý příběh vás rozesměje i dojme zároveň.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
Polsat Polsat Archív a všechna videa pořadů televize Polsat online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski