Sledovat film Dzielnica Lakeview online

Přehrajte si film Dzielnica Lakeview online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Dzielnica Lakeview na TV4!
  Trailer k filmu Dzielnica Lakeview   Sledovat Dzielnica Lakeview online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Neil LaBute
Hrají a postavy:
Samuel L. Jackson (Abel Turner), Patrick Wilson (Chris Mattson), Kerry Washingtonová (Lisa Mattsonová), Ron Glass (Harold Perreau), Justin Chambers (Donnie Eaton), Jay Hernandez (Javier Villareal)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Mladý pár se právě nastěhoval do svého kalifornského domu snů. Záhy se však stává terčem souseda, který těžko snáší, že má každý z manželů jinou barvu pleti. Přísný osamělý otec pracuje jako losangeleský policista a zároveň si umínil, že se stane samozvaným strážcem pořádku v okolí. Jeho noční kontrolní procházky a až příliš zvědavé oči někomu přinášejí pocit bezpečí, ale mladé novomanžele stále více obtěžují. Proti trvalému narušování soukromí se dvojice nakonec začne bránit.
Hodnocení:
61 %
Sledujte na:
TV4 TV4 Archív a všechna videa pořadů televize TV4 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski