Sledovat film Dve tváre Very Drake online

Přehrajte si film Dve tváre Very Drake online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Dve tváre Very Drake online
Žánr:
drama
Režie:
Mike Leigh
Hrají:
Imelda Stauntonová (Vera), Richard Graham (George), Eddie Marsan (Reg), Anna Keaveneyová (Nellie), Alex Kellyová (Ethel), Daniel Mays (Sid)
Země:
Velká Británie, Francie, Nový Zéland
Rok výroby:
2004
Popis:
Manželka, matka, zločinec.

Vera Drake je portrét obětavé ženy, která se naplno věnuje své milované rodině. Své dny tráví péčí o svojí rodinu, svoji starou, nemocnou matku a také svého nemocného souseda. Vera má však i své tajemství. Bez vědomí rodiny a přátel navštěvuje ženy a pomáhá jim v jejich nesnázích - nechtěném těhotenství. Potrat je praktika, která byla v 50. letech v Anglii nezákonná. Vera však věří, že jednoduše pomáhá ženám v nouzi. Když je její hřích odhalen, Veřin svět se rychle zhroutí a hluboce zasáhne jak ji, tak i její rodinu.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
STV2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.