Sledovat film Dva jeli spolu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Dva jeli spolu
  Trailer k filmu Dva jeli spolu   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Western
Režie:
John Ford
Hrají a postavy:
James Stewart (Marshal Guthrie McCabe), Richard Widmark (Jim Gary), Shirley Jonesová (Marty Purcellová), Linda Cristalová (Elena de la Madriaga), Andy Devine (Seržant Darius P. Posey), John McIntire (Major Frazer)
Země:
USA
Rok výroby:
1961
Popis:
Dramatické pátrání po unesených dětech.

Otrávený, zahořklý šerif - Guthrie McCabe, žije v nejmenovaném texaském městečku. Obyvatelé mu přispívají za pořádek a ochranu procenty ze svých výdělků. Jeho kolega - poručík Jim Gary, ho žádá, aby se vydal na komančské území a pomohl dovést bělochy, kteří už 10 let žijí s Komanči.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski