Sledovat film
Důvod k rozvodu
online

Film Důvod k rozvodu
  Trailer k filmu Důvod k rozvodu Trailer
Přehrajte si film Důvod k rozvodu HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 562 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Tradiční česká filmová komedie plná lásky, omylů, nedorozumění a dobrých konců.
Hrdinou je hudební skladatel Pavel Bertl, nenapravitelný opilec a karbaník, který sice dokázal během několika let prohýřit celý rodinný majetek, současně je však nešťastný, když vidí svou manželku Helenu jak trpí jeho zhýralým životem. Aby ji zachránil, rozhodne se jí poskytnout pádný důvod k rozvodu a na radu advokáta se na pár dní ubytuje v horském hotelu s cizí ženou. K tomu účelu advokát angažuje nezaměstnanou artistku Anny Plavcovou, které tím ovšem nemálo zkomplikuje život, protože se právě zakoukala do úspěšného kouzelníka Skály, který se chystá vystupovat ve stejném hotelu, kde má Anny s Bertlem sehrát milostný páreček na záletech.

Žánr: Komedie
Režie: Karel Lamač
Hrají a postavy: Anny Ondráková (Anny Plavcova), Oldřich Nový (Pavel Bertl), Adina Mandlová (Helena), Filip Balek-Brodský (pokladní), Alfred Baštýř (návštěvník), František Černý (Headwaiter at the Orli Boude)
Rok výroby: 1937
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 28.5.2022 14:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko