Sledovat film Duplicity - Gemeinsame Geheimsache online

Přehrajte si film Duplicity - Gemeinsame Geheimsache online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi, thriller Duplicity - Gemeinsame Geheimsache na !
  Trailer k filmu Duplicity - Gemeinsame Geheimsache   Sledovat Duplicity - Gemeinsame Geheimsache online
Žánr:
krimi, thriller
Režie:
Tony Gilroy
Hrají a postavy:
Clive Owen (Ray Koval), Julia Robertsová (Claire Stenwicková), Tom Wilkinson (Howard Tully), Paul Giamatti (Richard Garsik), Dan Daily (Garsikův asistent), Lisa Robertsová (Tullyho asistentka)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Přechytračit. Překonat. Přehrát. Převézt. A pak už jen převést prachy.

Claire dříve pracovala pro CIA a Ray pro britskou MI6. Tahat z ohně horké kaštany za neschopné politiky je ale po letech omrzelo, a tak se vrhli do mnohem výdělečnějšího světa průmyslové špionáže. Jejich cílem je využít nepřátelství mezi dvěma korporacemi a ukrást recept na výrobu produktu, který tomu, kdo ho jako první donese na patentový úřad, přinese pohádkové bohatství. Každý se proto nechá zaměstnat v jedné z firem a společně spřádají plán. Jejich nové šéfy není třeba litovat. Howard Tully je bezohledný magnát, který jde za úspěchem přes mrtvoly, Dick Garsik je pro změnu šílený excentrik, jenž se drží na výsluní šílenými kousky, často ležícími za hranicí zákona. Přes bohaté zkušenosti z tajných služeb jsou pro Raye a Claire velmi mocnými soupeři. Navíc se objevil ještě jeden nepřítel, se kterým nepočítali: láska. Vzbouřené hormony způsobí, že k sobě najednou mají mnohem blíž, ale zároveň jeden druhému nevěří ani slovo, což je v situaci, kdy mají spolupracovat, poměrně prekérní. Oba dva straší stejná otázka: Miluje mě, nebo je tohle všechno jen součást plánu?
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski