Film
Duch

Film Duch
  Trailer k filmu Duch Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Podej nejlepšímu příteli prst a připraví tě o všechno.
Úspěšný bankovní úředník Sam žije s výtvarnicí Molly a mají krátce před svatbou. Jejich společný a šťastný život je však násilně přerván: při návratu z kina je Sam zastřelen neznámým mužem. Přitom ale dočasně získal neobvyklou výsadu, může se jako "neviditelný" dál pohybovat mezi živými. Protože objeví, že jeho smrt nebyla vůbec náhodná, chce nějakým způsobem varovat Molly. Navázat spojení se světem živých chce s pomocí prostřednice - poněkud bizarní černošky Ody Mae, která je schopna komunikovat s duchy...

Režie: Jerry Zucker
Hrají a postavy: Patrick Swayze (Sam Wheat), Demi Mooreová (Molly Jensenová), Tony Goldwyn (Carl Bruner), Stanley Lawrence (muž ve výtahu), Christopher J. Keene (muž ve výtahu), Susan Breslau (Susan)
Scénář: Bruce Joel Rubin
Země: USA
Rok výroby: 1990
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська